Solidar Śląsko Dąbrow

Walka o mistrzostwo WBA

15 października Damian Jonak stoczy walkę o mistrzostwo WBA Intercontinental. W poniedziałek 19 września podczas konferencji prasowej w siedzibie Zarządu Regionu Śląsko-Dąbrowskiego NSZZ Solidarność w Katowicach zostanie podane nazwisko rywala Jonaka. – Mogę tylko powiedzieć, że to doświadczony 36-letni bokser ze światowej czołówki, urodzony w Afryce, mieszkający i trenujący w Stanach Zjednoczonych – mówi Marek Klementowski, która z ramienia Śląsko-Dąbrowskiej Solidarności opiekuje się karierą Jonaka.

Gala bokserska, podczas której Jonak stoczy walkę o  o mistrzostwo WBA Intercontinental odbędzie się w katowickim Spodku. Pojedynek Damiana będzie walką wieczoru, ale kibice zobaczą też na ringu m.in. Pawła Kołodzieja, Andrzeja Wawrzyka, Artura Szpilkę oraz Macieja Myszkina.

W poniedziałkowej konferencji prasowej obok Damiana Jonaka udział wezmą jego trener Marek Okroskowicz, przedstawiciele sztabu menadżerskiego i sponsorów. Udział w konferencji zapowiedział też przewodniczący Śląsko-Dąbrowskiej Solidarności Dominik Kolorz.

Konferencja prasowa rozpocznie 19 września o godz.12.00 w siedzibie Zarządu Regionu rzy ul. Floriana 7 w Katowicach. 

Dodaj komentarz