Solidarność z ID Logistics na Facebooku

Solidarność z ID Logistics w Będzinie ma swój profil na Facebooku. Za jego pośrednictwem przewodnicząca zakładowej Solidarności Danuta Zwoźniak zachęca pracowników swojej firmy i innych firm logistycznych do zapisywania się do związku. – Mam nadzieję, że tą drogą przyciągniemy do siebie coraz więcej ludzi, że będą się z nami kontaktować i zakładać Solidarność w swoich firmach. Jestem do ich dyspozycji praktycznie 24 godziny na dobę – mówi przewodnicząca.

Podkreśla, że chciałaby dotrzeć do pracowników ID Logistics zatrudnionych w Poznaniu, Mszczonowie i Piotrkowie Trybunalskim. – To świetny sposób na zorganizowanie się, pokazanie pracodawcy, że potrafimy działać razem i dążyć do poprawy naszej sytuacji – dodaje Danuta Zwoźniak.

zobacz facebookowy profil Solidarności w ID Logistic

Solidarność w tej firmie powstała w grudniu tego roku. Najważniejszym celem związku jest poprawa warunków pracy i płacy oraz uregulowanie zasad zatrudniania osób z agencji pracy tymczasowej.

ID Logistics  należy do francuskiego koncernu z branży logistycznej. W będzińskim oddziale spółki zatrudnionych jest ponad 300 pracowników.

aga