Solidar Śląsko Dąbrow

Narcyzy 2010 przyznane

Gabriela Lenartowicz – prezes Zarządu WFOŚiGW w Katowicach otrzymała prestiżową nagrodę Narcyza, przyznawaną przez Izbę Przemysłowo – Handlową Rybnickiego Okręgu Przemysłowego. Porcelanowe statuetki Narcyza od dziewięciu lat wręczane są kobietom, które wyróżniają się w działalności zawodowej oraz społecznej i odważnie realizują własne pomysły w świecie biznesu, gospodarki, nauki, kultury i polityki.

– Nasz region nie musi kojarzyć się tylko z szarością i monokulturą przemysłu ciężkiego, ale także z kulturą, ekologią i nauką, dziedzinami życia, w których sukcesy osiągają najambitniejsze w województwie kobiety – powiedział Andrzej Żylak, prezes Izby Przemysłowo – Handlowej wręczając statuetki.

W tym roku przyznano pięć nagród głównych. Oprócz Gabrieli Lenartowicz statuetki Narcyza otrzymały Joanna Kryszczyszyn – zastępca prezydenta Rybnika, Małgorzata Mańka-Szulik – prezydent Zabrza, Anita Olejek – kierownik Katedry i Oddziału Klinicznego Ginekologii, Położnictwa i Ginekologii Onkologicznej Śląskiego Uniwersytetu Medycznego, i Joanna Szmid – podsekretarz stanu w Ministerstwie Skarbu Państwa.

Dodaj komentarz