Solidar Śląsko Dąbrow

Kolejny benefit dla członków „Solidarności”

W połowie października szeroka oferta zniżek, z których mogą korzystać członkowie NSZZ „Solidarność”, została wzbogacona o kolejny benefit. To wynosząca 25 procent zniżka na zakup okularów w placówkach Optyk Maxima.

Punkty Optyk Maxima znajdują się w kilku miastach województwa śląskiego. Są to: Rydułtowy, Knurów, Wodzisław Śląski, Rybnik, Mikołów i Racibórz. Ksenia Ulanowicz-Sienkiel, kierownik Biura Rozwoju i Promocji Zarządu Regionu Śląsko-Dąbrowskiego NSZZ „Solidarność” zaznacza, że zniżkę na zakup okularów mogą otrzymać zarówno członkowie „S”, jak i ich rodziny. Warunkiem zakupu okularów po preferencyjnej cenie jest okazanie legitymacji związkowej. W swojej ofercie Optyk Maxima ma także darmowe badanie wzroku wykonane przez optometrystę. – To bardzo ważne. Każdy, kto ma problem ze wzrokiem, wie, że badanie przeprowadzone przez optometrystę jest szersze niż badanie wykonane przez optyka. To osoba, która specjalizuje się w rozpoznawaniu i korygowaniu wad wzroku – mówi Ksenia Ulanowicz-Sienkiel. – Liczymy na to, że inne placówki działające w tej branży także będą chciały nawiązać współpracę z „Solidarnością” – dodaje.

Zniżka na zakup okularów w sieci Optyk Maxima uzupełnia listę benefitów, które w założeniu mają pomóc członkom związku w zadbaniu o siebie i o swoje zdrowie. Członkowie „S” mogą także korzystać ze zniżek na badania w punktach należących do Śląskich Laboratoriów Analitycznych, Badaj.to i Diagnostyki. – Ofertę benefitów budujemy w taki sposób, by była ona korzystna dla wszystkich, a nie tylko np. dla rodzin z dziećmi – podkreśla Ksenia Ulanowicz-Sienkiel.

aga
źródło foto: pixabay.com