Solidar Śląsko Dąbrow

Karta Ochrony Prawnej CDO24

Proszę Państwa! Często w Państwa artykułach pojawia się wątek Ochrony Prawnej CDO24 oraz Karty CDO24. Interesuje mnie, czy każdy może taką kartę uzyskać, czy jest ona bezpłatna oraz jak i kiedy można z niej skorzystać. (Anna S.)

CDO24 jest od lat liderem na polskim rynku w świadczeniu profesjonalnej ochrony prawnej. Celem wprowadzenia usług ochrony prawnej CDO24 w 2009 roku była chęć zapewnienia jej członkom możliwości skonsultowania ich problemów prawnych ze specjalistami oraz prowadzenie spraw z zakresu objętego ochroną prawną. Ochrona Prawna CDO24 nie jest bezpłatna, jednak bez wątpienia pozostaje doskonałym rozwiązaniem dla tych, którzy oczekują odpowiedniego standardu ochrony prawnej bez wygórowanych kosztów, gdyż gwarantuje ona pomoc prawną już od pierwszego dnia obowiązywania ochrony prawnej i to w nieograniczonej liczbie spraw z zakresu objętego ochroną prawną. Każdy pełnoletni posiadacz ochrony prawnej w Centrum Ochrony Prawnej CDO24 otrzymuje kartę CDO24.

Obecnie nawet najdrobniejsze czynności z życia codziennego obwarowane są różnego rodzaju przepisami i regulaminami prawnymi, które są bardzo nieczytelne i niezrozumiałe dla większości osób niebędących prawnikami. Filarem powstania CDO24 była chęć stworzenia przyjaznej dla Klienta formy ochrony prawnej tak, żeby mógł on skorzystać z ochrony prawnej wtedy, kiedy potrzebuje i ma ochotę oraz bez potrzeby odpłatnego umawiania spotkania „oko w oko” z prawnikiem, na którym Klient jest tak zestresowany, że zapomina lub wstydzi się zadawać prawnikowi pytania. Nie wspominając już nawet o odpłatności za każde spotkanie z prawnikiem, niekoniecznie zakończone uzyskaniem zadowalającej i wyczerpującej odpowiedzi na zadawane pytanie. Ochrona prawna w CDO24 jest łatwiejsza, wygodniejsza, obowiązuje przez cały rok, niezależnie od liczby zapytań czy zgłoszonych spraw oraz przede wszystkim jest bezstresowa, a w razie dodatkowych pytań zawsze można zadzwonić jeszcze raz.

Należy jednak pamiętać, że zakres spraw objęty ochroną prawną jest ograniczony i zależny od rodzaju posiadanego pakietu. Zakres ochrony prawnej może obejmować zarówno kompleksowe prowadzenie i konsultacje z zakresu zdarzeń komunikacyjnych, wypadków w pracy, zdarzeń wynikających z błędów medycznych lub zaniedbania osób trzecich, jak również telefoniczne konsultacje ze specjalistą z Departamentu Prawnego CDO24 z wielu dziedzin prawa, przykładowo z zakresów związanych z prawem spadkowym, rodzinnym, konsumenckim, postępowaniami komorniczymi, udzielanie informacji dla sprawców kolizji i wiele innych.

Departament prawny CDO24 działa codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 16.30. W godzinach pracy departamentu można zawsze zadzwonić na Infolinię CDO24 pod numerem telefonu 801 00 31 38 lub 32 43 43 105 i skonsultować swój problem prawny ze specjalistą CDO24. W dni wolne od pracy oraz po godzinie 16.30 uruchomiony jest także telefon alarmowy, dla osób potrzebujących porady prawnej w nagłych wypadkach. W oferowanej ochronie prawnej chodziło nam przede wszystkim o to, żeby każdy, nie czekając na eskalację niektórych jego problemów, mógł zasięgnąć informacji prawnej nie tylko wtedy, kiedy pojawi się jakiś problem, ale przede wszystkim, by klient miał możliwość konsultacji swoich wątpliwości wcześniej, a dokładnie jeszcze zanim podejmie decyzję i przyjmie na siebie zobowiązania prawne.

Masz jakieś pytania prawne do CDO24? Napisz do nas: gazeta@cdo24.pl, może Twój problem poruszony zostanie w następnym artykule!

Monika Weingaertner
CDO24
Centrum Ochrony Prawnej
Infolinia: 801 00 31 38

Dodaj komentarz