Solidar Śląsko Dąbrow

Coraz dłuższa lista benefitów

Lista benefitów, z których mogą korzystać obecnie członkowie śląsko-dąbrowskiej „S”, liczy już ponad 50 pozycji. W czerwcu oferta ta została wzbogacona o 30-proc. zniżki na badania wykonywane w Śląskich Laboratoriach Analitycznych i placówkach Badaj.to.

Zniżki i rabaty można uzyskać po okazaniu elektronicznej legitymacji związkowej lub korzystając z voucherów dystrybuowanych przez Biuro Promocji i Rozwoju Związku śląsko-dąbrowskiej „S”. Wśród benefitów, z których najchętniej korzystają członkowie związku, znajdują się vouchery do Energylandii i Legendii. Tylko w tym sezonie związkowcy zakupili ponad 3,3 tys. wejściówek do Legendii. – Dużym zainteresowaniem cieszą się też tańsze bilety do kina, których w tym roku sprzedaliśmy już ponad 2 tys. oraz karty sportowe – mówi Ksenia Ulanowicz-Sienkiel, kierownik z Biura Rozwoju i Promocji Związku ZR.

Jak podkreśla, oferta benefitów została znacząco rozwinięta w ciągu czterech ostatnich lat. Jeszcze w 2019 roku znajdowały się w niej tylko wejściówki do Energylandii i Miasteczka Twinpigs. Po popularnych parkach rozrywki stopniowo zaczynały „wchodzić” zniżki na ofertę instytucji kulturalnych oraz obiektów sportowych i wypoczynkowych. Część jest dostępna sezonowo, inne przez cały rok. Program benefitów jest rozwijany w taki sposób, by każdy członek związku mógł znaleźć coś dla siebie. Wiek czy branża, w której pracuje, nie ma tutaj znaczenia.

Obok regionalnych programów benefitowych członkowie „S” mogą korzystać z ogólnopolskich zniżek na paliwo na stacjach Orlen i Lotos. Zostały one wynegocjowane przez Komisję Krajową związku.

aga