Solidar Śląsko Dąbrow

Tańsze bilety to sieci kin

Od 15 listopada 2021 roku rozpoczęliśmy współpracę z sieciami kin Cinema City (we wszystkich kinach regionu). Członkowie będą mieli dostęp do oferty tych kin z atrakcyjnymi zniżkami.

Vouchery uprawniające do zniżki będą dystrybuowane wśród organizacji za pośrednictwem biur terenowych ZR. Prosimy o składanie zamówień w biurze na organizację za pośrednictwem przewodniczących lub wyznaczonej osoby. Żeby usprawnić proces dystrybucji zamówionych voucherów, listy będą zbierane do dnia poprzedzającego przywiezienie Tygodnika Śląsko-Dąbrowskiego do poszczególnych biur (najbliższy termin to 01.12) i w taki sam sposób zostaną Państwu przekazane (z kolejnymi gazetami: 16.12).

W obu kinach vouchery obowiązują przez okres 6 miesięcy lub dłużej w przypadku, gdyby doszło do zaostrzenia rygorów sanitarnych związanych z pandemią Covid-19.

Informacje na temat cen za voucher Cinema City:

Cena biletu to 18 zł, a na seanse 3D – 26 zł. Voucher ważny 6 miesięcy. W systemie e-zakupu voucher można zamienić na bilet z konkretnym miejscem, a opłata dla operatora wynosi 1,6 zł (w kasie kina bez opłat). Cena obejmuje wszystkie seanse w dowolnym dniu tygodnia. Voucher za 18 zł nie obowiązuje w IMAX.

Wszelkie pytania prosimy kierować do kierowników biur terenowych. U nich można będzie też pobrać materiały promocyjne.