Solidar Śląsko Dąbrow

PreZero Arena Gliwice

KONCERT MUZYKI FILMOWEJ oraz KONCERT MUZYKI FILMOWEJ JUNIOR

17 lutego

W ramach dobrej współpracy mamy z tej okazji do zaproponowania zniżki dla Partnerów:

  • z kodem – 10%: HZ do wykorzystania na KoncertFilmowy.pl:

KONCERT MUZYKI FILMOWEJ godz. 19:30 https://koncertfilmowy.pl/bilety/bilety-kmf-gliwice/

  • z kodem – 20%: JR20 do wykorzystania na KoncertFilmowy.pl

KONCERT MUZYKI FILMOWEJ JUNIOR godz. 12:00 https://koncertfilmowy.pl/bilety/bilety-junior-gliwice/

Po wpisaniu w miejscu rabatu kodu HZ bądź JR20 (pisane dużymi literami), po wybraniu płatności wyświetli się kwota ze zniżką (rabat obowiązuje do 16.02.2024).


XTB KSW Epic

24 lutego

W ramach dobrej współpracy mamy z tej okazji do zaproponowania zniżkę -10% dla Partnerów z kodem: jduVrq do wykorzystania na https://www.ebilet.pl/sport/sporty-walki/ksw

Aby skorzystać z rabatu należy wybrać miejsca, następnie wpisać w polu *kod rabatowy: jduVrq, następnie kliknąć „REZERWUJ”. Po wpisaniu swoich danych kontaktowych, wystarczy przejść do płatności i cieszyć się zakupionymi biletami. 😊


The Legend: Idę Dalej

9 marca

Oferta specjalną dla Partnerów na wydarzenie The Legend: Idę Dalej które odbędzie się 9 marca 2024r. w PreZero Arenie Gliwice.

W ramach dobrej współpracy mamy z tej okazji do zaproponowania zniżkę -20% dla Partnerów z kodem: SOLIDARNOSC do wykorzystania na eventim.pl:

https://www.eventim.pl/artist/the-legend/?affiliate=GLW

Aby skorzystać z rabatu należy wybrać specjalną promocję „The Legend- Dla Partnerów”, a następnie wpisać kod: SOLIDARNOSC i kliknąć „UŻYJ KOD”. Rabat naliczy się automatycznie.