Bon DOMS na 40-lecie

Od 1 sierpnia 2020 roku do 31 lipca 2021 roku każdy obecny członek „Solidarności” oraz osoby, które zdecydują się zapisać do związku w trakcie trwania akcji, otrzymają bon o wartości 200 zł na wypoczynek w ośrodkach wczasowych należących do Doms Sp. z o.o. w Jarnołtówku, w Spale i w Zakopanem.

Bony można wykorzystać na nocleg wraz z wyżywieniem oraz zabiegi w centrach odnowy biologicznej we wskazanych wyżej ośrodkach.

UWAGA! Posiadaczom elektronicznej legitymacji związkowej przysługuje dodatkowe 10 proc. rabatu.

Bony o łącznej wartości przekraczającej 140 mln zł dystrybuowane będą poprzez regiony NSZZ „Solidarność”.

Poniżej adresy stron internetowych spółki DOMS oraz ośrodków, w których można wykorzystać bon:
Doms Sp. z o.o. - doms.com.pl
Ośrodek Hyrny w Zakopanem - www.hyrny.pl
Ośrodek Savoy w Spale - www.savoy.com.pl
Ośrodek Ziemowit w Jarnołtówku - www.osrodekziemowit.pl

Dodatkowe pytania można wysłać na adres: solidarnosc@doms.com.pl